Soutěže

Vyhrajte kolagenové kostičky Colafit s vitaminem C

Sbírání lístečků

S postupem věku tělo přestává samo vyrábět kolagen, bílkovinu tvořící základ pojivových tkání. Jeho přísun si můžeme zajistit prostřednictvím vhodných potravin nebo doplňků stravy. Pomoci může i vitamin C, který hraje významnou roli při tvorbě kolagenu v lidském těle.

Dostatek kolagenu je pro zdravé tělo nezbytný. Tvoří 25-30 % všech bílkovin v těle savců a mimo jiné je základní stavební hmotou kostí, chrupavek a vaziv. Ovlivňuje navíc také pokožku a kvalitu vlasů, zubů či nehtů. Určitou zásobu kolagenu má sice v těle každý z nás, nicméně už kolem čtyřicátého roku života se jeho tvorba v těle výrazně snižuje.


Celkem bylo dodnes objeveno 28 typů kolagenu, přičemž nejrozšířenější je v lidském organismu kolagen typu I. Ten je přítomný zejména ve šlachách, pokožce, kostech a zubech.

 

Colafit s vitaminem C

Colafit s vitaminem C

Ideálním pomocníkem k doplnění kolagenu je doplněk stravy Colafit s vitaminem C. Jedná se o měkké, snadno stravitelné kostičky, z nichž každá obsahuje 8 mg čistého kolagenu typu I. V balení jsou také tablety s vitaminem C, který napomáhá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky, ale i pokožky. Colafit s vitaminem C je doporučeno užívat 2-3 měsíce dvakrát do roka, v případě potřeby je však možné i trvalé užívání.

 


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na webu www.colafit.cz


Tři z vás mají možnost vyhrát balení Colafitu obsahující 60 kolagenových kostiček a 60 tablet vitaminu C.

Soutěž probíhá od 4. do 18. března 2018.

Foto: Colafit
4. 3. 2018

Výherci:
klenot
VojtaD.
zvědavá

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků