Wellness

VYUŽIJTE PŘÍNOSU CVIČENÍ BODY FORM POD DOHLEDEM OSOBNÍHO TRENÉRA

Zdravý životní styl je ze současného hlediska hodně podporovaným odvětvím. Lidé mnohem více hledí na skladbu svého jídelníčku i na ekologičtější způsob života.

V neposlední řadě nesmíme zapomínat na pravidelný přísun pohybových aktivit, k těm nám však vlivem hektické společnosti nezbývá příliš času. Zaměřme se proto na formování postavy a kondice pod vedením kvalifikovaného osobního trenéra.

Právě v otázce využití této zkušené osoby se střetáváme s mylnými představy a názory, že služby osobního trenéra nejsou pro začínající či středně pokročilé návštěvníky fitness center důležité. Pokud chcete využít svůj čas ve fitku či posilovně smysluplněji a především efektivněji, je osobní trenér přímo nezbytností.
 

BODY FORM pro formování postavy

Body Form není nic jiného než forma posilovacího cvičení probíhající v optimálním tempu. Jako začínající nebo středně pokročilý cvičenec ještě nemáte dokonale rozvinutou představu o správnosti jednotlivých cviků. Fitness centra nabízejí nepřeberné množství posilovacích strojů, sestavit si tak ideální tréninkový plán v závislosti na konstituci vašeho těla není vůbec jednoduché.

V drtivé většině případů se cvičenec nesetká s odpovídající odezvou a začne být frustrovaný. Osobní trenér vám přesně napoví o jaké cviky se máte zajímat a kudy vede nejsnadnější cesta k formování celého těla.
 

Individuální trénikový plán

Kvalitní osobní trenér se pozná podle individuálnímu přístupu ke každému klientovi zvlášť. Na základě vašich požadavků a především fyzických možností se do tréninkového plánu zanesou nejvhodnější cviky v odpovídajícím počtu sérií a opakování. Body Form je určený pro širokou veřejnost bez ohledu na pohlaví či věk. Jde o skvělé cvičení pro všechny, kteří nechtějí jen tak bezmyšlenkovitě trápit svůj pohybový aparát na posilovacích strojích.

Posilování zaměstná vaše ochablé svaly s maximálním ohledem na vaše možnosti. Protáhněte si své tělo a připravte ho pro další cvičení. Redukujte svou váhu a současně aktivujte svůj hluboký stabilizační systém, čímž za velice krátkou dobu odstraníte zdravotní problémy ze špatně drženého těla.
 

Zdravotní rizika pro cvičence

Pokud jste se rozhodli začít cvičit, ale bojíte se, aby vás nezaskočily zdravotní komplikace s pohybovým aparátem? Osobní trenér je tou nejlepší strategií k zachování bezpečných postupů při jednotlivých cvicích. Dokonce ani články v prestižních časopisech nejsou vždy pravdivé a velmi často se v nich nacházejí protichůdné dezinformace, dejte raději na radu zkušeného osobního trenéra.

 

Komerční prezentace
Foto: iStock
30. 6. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků