Wellness

Zacvičte si zdarma v Sokolovně Průhonice

Sbírání lístečků

Využijte exkluzivní možnost a vyzkoušejte si den v tomto luxusním středisku zcela zdarma!

Exkluzivně pro čtenáře webu www.webozdravi.cz nabízíme jedinečnou možnost zajít si zdarma do fitka či na skupinové lekce. Stačí poslat e-mail na info@sokolovnapruhonice a uveďte heslo: webozdravi. Během 24 hodin dostanete potvrzení a pak se už můžete jen těšit na nezapomenutelný den v jednom z nejkrásnějších komplexů pro volný čas v České republice! Tato jedinečná nabídka platí do 31. května.

Jsme si jisti, že po dnu stráveném v Sokolovně Průhonice si ji naprosto zamilujete. Proto vám nabízíme mimořádně výhodné nabídky členství. Poslali jsme ceny opravdu až k zemi.
Máte specifické požadavky a potřebujete členství na míru? Žádný problém! Vyberte si hned z několika typů ten pravý, který přesně vyhovuje vašim potřebám. Samozřejmostí je i vstup do wellness, ručníkový servis i balená voda ve skříňce.

Vlajkovou lodí Sokolovny Průhonice však nadále zůstává VIP členství, které svou komplexností a službami nemá nejen v Praze, ale i v celé České republice obdoby! Volný vstup nejen do fitness centra, ale i na všechny skupinové lekce, dvě hodiny s trenérem měsíčně, vstupní zátěžové vyšetření v IKEMu, deset hodin měsíčně tenisu a badmintonu, pozvánka pro 2 osoby na jednu z prestižních společenských akcí Sokolovny Průhonice, vstup pro jednoho hosta 1 x měsíčně zdarma, sleva na občerstvení v Kafe Restaurantu i na služby salonu La Prairie, wifi v celém objektu a také dětský koutek. To vše a ještě mnohem více nabízí jedinečný komplex Sokolovna Průhonice – tak trochu jiná Sokolovna .

Více informací na www.sokolovnapruhonice.cz

Připravila: Katka
Foto: Sokolovna Průhonice
10. 4. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků